J. J. Darboven | kávovary

WMF PROFESIONÁLNÍ SET PRO DOKONALÉ ESPRESSO

 

Sháníte tu nejlepší kombinaci kávovaru a kávy do Vaší kanceláře? Chcete potěšit své zaměstnance? 

Právě pro Vás jsme sestavili set kávovaru, mlýnku a kávy určené pro ten nejlepší kávový požitek. Vaši zaměstnanci a kolegové si tak budou moci dopřávat profesionální espresso v ceně již od 4,90 Kč za šálek!

 

LÍBIL BY SE VÁM PROFESIONÁLNÍ STROJ I DO VAŠÍ KANCELÁŘE?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat a zažádat o NABÍDKU profesionálních strojů WMF a kávy z portfolia J.J.Darboven NA MÍRU přímo pro Vás!

 

Kávovar WMF 1500 + cup&cool

Automatický kávovar až se třemi zásobníky je skvělým společníkem v gastronomických provozech i v kancelářích. Jednoduchá intuitivní obsluha z něj činí neocenitelného pomocníka. Je vybaven několika praktickými funkcemi. Propracovaný systém práce s mlékem vám umožňuje připravit profesionální kávové speciality v rychlosti i bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Nový dynamický mléčný systém nabízí celou škálu konzistencí mléčné pěny od tekuté, přes krémovou až po báječně načechranou nebo pevnou. Model 1500S disponuje kromě základního systému i systémem Dynamic Milk pro skutečné profesionály – plně automatická příprava teplého a studeného mléka a mléčných nápojů s rovnoměrnou konzistencí mléčné pěny.

Pro optimální používání profesionálního kávovaru WMF dodáváme k této řadě ledničku a odkládací poličku též značky v moderním designu.  

 

 

 

Alfredo Espresso

Stálice mezi hvězdnými kávami, která Vás uspokojí, ať již do svého podniku hledáte kávu s výrazným typickým italským charakterem, intenzivním aroma a silnou crémou nebo naopak měkkou chuť i jemnou vůni skvělé kávy.

Více informací o ALFREDO ESPRESSO

 

Neváhejte nás kontaktovat

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využívá stránka cookies.

Souhlasím

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

E-mailovou adresu jsme zařadili do našeho mailing listu.

Zavřít