J. J. Darboven | kávovary

PROFESIONÁLNÍ SET PRO DOKONALÉ ESPRESSO S KÁVOU PRÉMIOVÉ ZNAČKY CAFÉ VERDE

 

Láká vás otevřít si vlastní kavárnu, restauraci či hotel?
Nebo svůj gastronomický podnik již máte a potřebujete ho posunout o level výše?

Právě pro Vás jsme sestavili set kávovaru, mlýnku a kávy určené pro nejvyšší gastronomii, se kterým budete moci připravovat svým zákazníkům profesionální espresso v ceně již od 4,80 Kč* za šálek!

* Níže můžete vidět ukázkovou kalkulaci stroje Astoria Sabrina, kávomlýnek Fiorenzato F64 a prvotřídní BIO kávy CAFÉ VERDE od J.J.DARBOVEN při odběru 9 kg měsíčně po dobu 5 let.

 

Kávovar Astoria Sabrina

Kávovar Sabrina představuje spojení inovativního a zároveň elegantního designu s vytříbenou kvalitou. Boční panely stroje charakterizují harmonické linky podsvícené bílým LED světlem, které podtrhují jeho jedinečný a oslňující design. Oslňující je ale i spolehlivost a všestrannost tohoto stroje, které z něj dělají ideálního společníka nejen do kaváren ale pro všechny, kteří požadují nekompromisní kvalitu kávových nápojů a ocení originální vzhled kávovaru.

Více o kávovaru

 

Mlýnek na kávu F64E

Profesionální mlýnek na kávu italské značky FIORENZATO s automatickým mletím přímo do páky s digitálním počítadlem se vyznačuje především vynikajícím výkonem a elegantním designem. Samozřejmostí je nastavitelná hrubost mletí a velikost porce kávy.

Základní technické údaje:

  • Příkon: 350 watt
  • Napětí: 220 V
  • Váha i s obalem: 14 kg
  • Objem kávy: 1500 l

 

CAFÉ VERDE

Exklusivní káva CAFÉ VERDE z nejlepších, ručně sbíraných a tříděných kávových zrn  z kontrolovaných ekologických plantáží. Svou výjimečně bohatou chuť, výrazné aroma a lahodnou kyselost získává díky šetrnému pražené.

Více informací o CAFÉ VERDE 

LÍBIL BY SE VÁM PROFESIONÁLNÍ STROJ I DO VAŠÍ RESTAURACE, KAVÁRNY, HOTELU ČI KANCELÁŘE?
Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat pro NABÍDKU profesionálních strojů Astroria či WMF a kávy z portfolia J.J.Darboven NA MÍRU přímo pro Vás!

Neváhejte nás kontaktovat

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využívá stránka cookies.

Souhlasím

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

E-mailovou adresu jsme zařadili do našeho mailing listu.

Zavřít