J. J. Darboven | kávovary

PROFESIONÁLNÍ SET PRO DOKONALÉ ESPRESSO S KÁVOU ZNAČKY ALFREDO ESPRESSO

 

Chtěli byste si otevřít vlastní kavárnu, restauraci či hotel?
Nebo svůj vysněný gastronomický podnik již máte a potřebujete ho posunout o level výše?


Právě pro Vás jsme sestavili set kávovaru, mlýnku a kávy určený pro nejvyšší gastronomii, se kterým budete moci připravovat svým zákazníkům profesionální espresso v ceně již od 3,45 Kč* bez DPH za šálek!

 

* Níže můžete vidět ukázkovou kalkulaci jednopákového stroje Astoria Pratic Sae, kávovaru Fiorenzato F64E a prvotnídní kávy Alfredo Espresso při odběru 6 kg měsíčně po dobu 5 let. 
 

LÍBIL BY SE VÁM PROFESIONÁLNÍ STROJ I DO VAŠÍ RESTAURACE, KAVÁRNY, HOTELU ČI KANCELÁŘE?
Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat pro NABÍDKU profesionálních strojů Astoria, WMF či Bonamat Bravilor a kávy z širokého portfolia J.J.Darboven NA MÍRU přímo pro Vás!

 

Kávovar Pratic Sae/1

Kávovar Pratic Avant od známé italské značky ASTORIA je určen především pro profesionální využití. Vyznačuje se elegantním designem doplněným moderními chromovými detaily. Díky propracované technologii a jednoduchému ovládání se můžete spolehnout na perfektní chuť připravované kávy kdekoli a kdykoli.

Technická specifikace:

5 programovatelných tlačítek na každé skupině, 2 trysky na páru, horká voda, automatické plnění vody, zabudované rotační čerpadlo, bojler 10,5 l, hmotnost 73 kg, příkon 3600 W, rozměry Š/H/V 770x560x540 mm.

 

Mlýnek na kávu F64E

Profesionální mlýnek na kávu italské značky FIORENZATO s automatickým mletím přímo do páky s digitálním počítadlem se vyznačuje především vynikajícím výkonem a elegantním designem. Samozřejmostí je nastavitelná hrubost mletí a velikost porce kávy.

Základní technické údaje:

  • Příkon: 350 watt
  • Napětí: 220 V
  • Váha i s obalem: 14 kg
  • Objem kávy: 1500 l

 

Alfredo Espresso

Stálice mezi hvězdnými kávami, která Vás uspokojí, ať již do svého podniku hledáte kávu s výrazným typickým italským charakterem, intenzivním aroma a silnou crémou nebo naopak měkkou chuť i jemnou vůni skvělé kávy.

Neváhejte nás kontaktovat

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využívá stránka cookies.

Souhlasím

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

E-mailovou adresu jsme zařadili do našeho mailing listu.

Zavřít