J. J. Darboven | kávovary

IDEÁLNÍ KÁVA,

 DÍKY KTERÉ SE K VÁM ZÁKAZNÍK RÁD VRÁTÍ!

CAFÉ VERDE - bio káva pro náročné zákazníky

Exklusivní káva CAFÉ VERDE z nejlepších, ručně sbíraných a tříděných kávových zrn  z kontrolovaných ekologických plantáží. Svou výjimečně bohatou chuť, výrazné aroma a lahodnou kyselost získává díky šetrnému pražené.

CAFÉ VERDE je tu pro vás, náročné klienty, pro které je radost z lahodné chuti kávy přirozeně spojená s odpovědností a dobrým pocitem podpory. 

Více informací ke kávě CAFÉ VERDE

ALFREDO ESPRESSO - vášeň a radost ze života

Alfredo Espresso – stálice mezi hvězdnými kávami, která Vás uspokojí, ať již do svého podniku hledáte kávu s výrazným typickým italským charakterem, intenzivním aroma a silnou crémou nebo naopak měkkou chuť i jemnou vůni skvělé kávy.

Z bohatého portfólia značky Alfredo Espresso můžete vsadit na osvědčenou klasiku v podobě kávy „Tipo Bar“ či „Super Bar“, kávu vhodnou pro mléčné espresso speciality s názvem „Cremazzurro“ , aromatické „Caffé“, fairtraidové „Futuro“ či bezkofeinové „Decaffeinato“.

Více informací ke kávě ALFREDO ESPRESSO

BROSIO - savoir vivre

Výroba a příprava kávy BROSIO je inspirována typickýhn francouzským životním stylem, který klade důraz na kvalitní požitek každého momentu dne. Elegantní plná chuť pražené kávy BROSIO je vhodná nejen na café au lait, ale i pro přípravu espressa a dalších kávových specialit.

U kávy BROSIO jsme se obzvláště snažili najít ty nejlepší kombinace odrůd Arabica a Robusta. Svůj jedinečný akcent získává BROSIO díky pomalému procesu pražení podle speciálního francouzského způsobu. Káva BROSIO se vyznačuje plnou chutí, výjimečnou vůní a jemnou crémou.

Více informací ke kávě BROSIO

 

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využívá stránka cookies.

Souhlasím

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

E-mailovou adresu jsme zařadili do našeho mailing listu.

Zavřít