J. J. Darboven | kávovary

PROFESIONÁLNÍ SET PRO DOKONALÉ ESPRESSO ZNAČKY BROSIO

Láká vás otevřít si vlastní kavárnu, restauraci či hotel? Nebo svůj gastronomický podnik již máte a potřebujete ho posunout o level výše?

Právě pro Vás jsme sestavili set kávovaru, mlýnku a kávy určené pro nejvyšší gastronomii, se kterým budete moci připravovat svým zákazníkům profesionální espresso v ceně již od 4,60 Kč* za šálek!

 

* Níže můžete vidět ukázkovou kalkulaci profesionálního stroje Astoria Sabrina, prvotřídní kávy Brosio při odběru 9 kg měsíčně po dobu 5 let. 

 

LÍBIL BY SE VÁM PROFESIONÁLNÍ STROJ I DO VAŠÍ RESTAURACE, KAVÁRNY, HOTELU ČI KANCELÁŘE?
Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat pro NABÍDKU profesionálních strojů Astroria či WMF a kávy z portfolia J.J.Darboven NA MÍRU přímo pro Vás!

 

Kávovar Astoria Sabrina

Kávovar Sabrina představuje spojení inovativního a zároveň elegantního designu s vytříbenou kvalitou. Boční panely stroje charakterizují harmonické linky podsvícené bílým LED světlem, které podtrhují jeho jedinečný a oslňující design. Oslňující je ale i spolehlivost a všestrannost tohoto stroje, které z něj dělají ideálního společníka nejen do kaváren ale pro všechny, kteří požadují nekompromisní kvalitu kávových nápojů a ocení originální vzhled kávovaru.

Více o kávovaru

 

Mlýnek na kávu F64E

Profesionální mlýnek na kávu italské značky FIORENZATO s automatickým mletím přímo do páky s digitálním počítadlem se vyznačuje především vynikajícím výkonem a elegantním designem. Samozřejmostí je nastavitelná hrubost mletí a velikost porce kávy.

Základní technické údaje:

  • Příkon: 350 watt
  • Napětí: 220 V
  • Váha i s obalem: 14 kg
  • Objem kávy: 1500 l

 

BROSIO - savoir vivre 

Výroba a příprava kávy BROSIO je inspirována typickýhn francouzským životním stylem, který klade důraz na kvalitní požitek každého momentu dne. Elegantní plná chuť pražené kávy BROSIO je vhodná nejen na café au lait, ale i pro přípravu espressa a dalších kávových specialit.

U kávy BROSIO jsme se obzvláště snažili najít ty nejlepší kombinace odrůd Arabica a Robusta. Svůj jedinečný akcent získává BROSIO díky pomalému procesu pražení podle speciálního francouzského způsobu. Káva BROSIO se vyznačuje plnou chutí, výjimečnou vůní a jemnou crémou.

Více informací o kávě BROSIO

Neváhejte nás kontaktovat

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využívá stránka cookies.

Souhlasím

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

E-mailovou adresu jsme zařadili do našeho mailing listu.

Zavřít